Registrace příměstských táborů 2021 spuštěna!

Sportovně zábavný program

Tenhle tábor není o tom, abychom z tebe udělali profi sportovce, ale je o tom si užít krásné letní dny plné zábavy a vyzkoušet si tak různé sporty, který by tě mohly bavit. 

Přihlášení na libovolný den

Na náš příměstský tábor nemusíte děti přihlašovat na celý týden, ale můžete je přihlásit pouze na určité dny, ve ktrerých potřebujete děti pohlídat.

Bezpečné zázemí

Na příměstském táboře pro tebe máme připravené bezpečné zázemí tělocvičny, plné nářadí pro ty nejrůznější sportovní aktivity! Venkovní prostředí je naším hřištěm. 

Milí instruktoři

Můžeš se těšit na naše zkušené instruktory, s kterými budeš trávit celý týden. Naši instruktoři tě budou provádět všemi aktivitami a zažiješ společně s nimi spoustu srandy.

PROŽIJ LÉTO PLNÉ NEZAPOMENUTELNÝCH ZÁŽITKŮ

Na našem příměstském táboře zažijí děti hodně legrace, najdou si nové kamarády, budou mít dostatek pohybu a něco nového se naučí. Každý si tam najde to své – jak ti, co u nás už byli v minulých letech, tak děti, co budou u nás poprvé. Program je nastavený tak, aby děti bavil a odnesly si spoustu zajímavých zkušeností a informací. Nápady a podněty rodičů i dětí vřele vítáme. Celý tábor bude zakomponovaný do dobrodružství , kde na konci najdeme společně poklad.

Každý den budeme společně sportovat a hrát různé hry. Naší hlavní zálibou je parkour, který většina z vás, rodičů, zná – z táboru neodejde žádný malý sportovec, aniž by si nezkusil známý „backflip“.

Registruj si město

CO JSOU PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY SH CAMPS?​

Jednodenní i týdenní příměstské tábory SH CAMPS řeší problematiku rodičů s hlídáním jejich dětí o prázdninách, kdy jsou školy a školky mimo provoz.

Naše příměstské tábory se snaží podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny na Vysočině. Děti si od rodiču přebíráme v ranních hodinách na zázemí tábora v daném městě. Pro děti je na každý den připravený sportovní a zábavný program.

Jednodenní i týdenní příměstské tábory SH CAMPS řeší problematiku rodičů s hlídáním jejich dětí o prázdninách, kdy jsou školy a školky mimo provoz.

Program

07:30 – 08:00 Příchod
08:00 – 08:30 Rozcvička
08:30 – 09:00 Rozehřívací hry
09:00 – 09:30 Svačina
09:30 – 11:30 Workshop (Každý den jiné sporty)
11:30 – 12:30 Oběd
12:30 – 13:00 Polední klid (Odpočinek, promítání, deskové hry, telefony jsou zakázány!)
13:00 – 14:30 Pokračování ve Workshopu
14:30 – 15:00 Svačina (Jablko, banán, jogurt, sušenka)
15:00 – 16:00 Volná zábava (Po domluvě s instruktory)
16:00 – 17:00 Odchod domů

VAŠE ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

PRO KOHO JE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VHODNÝ?

SH CAMP JE VHODNÝ PRO DĚTI OD 5 DO 15 LET.
 

KDO SE O DĚTI BUDE STARAT?

PO CELOU DOBU NA TÁBOŘE SE O VÁS BUDOU STARAT PŘÁTELŠTÍ INSTRUKTOŘI 

JAK FUNGUJÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY?

OSOBNĚ DOVEDETE DÍTĚ NA VÁMI VYBRANÉ ZÁZEMÍ, KDE HO VČAS PŘEDÁTE INSTRUKTORŮM. PŘI VYZVEDNUTÍ MUSÍTE BÝT TAKTÉŽ VČAS NA ZÁZEMÍ TÁBORA. V PŘIPADĚ PODEPSÁNÍ LÍSTEČKU O SAMOSTATNÉM PŘÍCHODU A ODCHODU MŮŽE DÍTĚ CHODIT NA TÁBOR SAMOTNÉ.
 

JAK TO BUDE S JÍDLEM?

PRO DĚTÍ MÁME ZAJIŠTĚNÝ TEPLÝ OBĚD A DVĚ SVAČINY.

JAKÁ JE CENA?

CENA PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA JE 399 KČ/DEN, COŽ JE V PŘEPOČTU 39 KČ NA HODINU.