O NÁS

Sportem se zabýváme již mnoho let. Od našich začátků, kdy jsme si procházeli tréninkem sami , až jsme došli do chvíle, kdy můžeme svoje znalosti a zkušenosti předávat zase dál novým nadšencům. Začali jsme trenérskými zkouškami a dále pokračovali pod jinými spolky, kde jsme se zdokonalovali v trénování mladších dětí. Za dva roky praxe jsme nasbírali bohaté zkušenosti jako trenéři, což nás motivovalo k velkému posunu. Společně s dalšími projekty, které úspěšně jako StayHero team provozujeme, se nám podařilo vybudovat komunitu, kde si každý účastník přijde na to své. 

Provozuje sportovní akademii, kterou každoročně navštěvují stovky dětí po celé ČR. Naší velkou zálibou jsou tábory. Od malička jsme byli pravidelnými účastníky letní dětských táborů, což možná už trošku vedlo k tomu, že si jednou takový vlastní tábor vytvoříme. Aktuálně pro Vás realizujeme oblíbený parkourový tábor SH CAMP a  desítka turnusů příměstských táborů v Praze a na Vysočině. 

V ČEM JSME JINÍ?

BEZPEČNÉ ZÁZEMÍ

Bezpečnost je pro nás na prvním místě, takže na všech kroužcích, táborem a workshopech děláme maximum pro bezpečnost na sportovišti.

PROFESIONÁLNÍ VEDENÍ

Pod rukami nám již prošly tisíce dětí a za tu dobu vím, že profesionalita je na prvním místě.

PŘÁTELSKÝ KOLEKTIV

Všichni si tykáme, nikdo nikoho neuráží ani nijak nepomlouvá. U nás je přátelský kolektiv základním kamenem.

HLAVNÍ VEDOUCÍ